Web Tasarımı Nasıl Yapılabilir

Web tasarımı nasıl yapılır. Önce biraz konu ile ilgili bilgi verelim. Web tasarım nasıl yaparım diyorsanız önce hangi progrmaları kullanmalıyım sorusunun cevabını bulmalısınız. Web tasarım programları ile ilgili daha önceki makalemize bakabilirsiniz. Web tasarım yapabilmeniz için öncelikle yapmak istediğiniz şeyi kağıda dökmeli vaya tam olarak kafanızda oluşturmalısınız. Geliştirmek için veya daha sonra müdahale edebilmeniz için önemlidir. Programınızı da buldunuz ne yapmak istediğinize de karar verdiyseniz başlayabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz sitenin öncelikle resimlerini (flash ta olabilir) hazırlamalısınız. Bunun için en güzel kaynak Google resim arama motoru’dur.

“Web tasarımı düzenli bir şekilde nasıl yapılır” sorusunun cevabı ise önce sitenizin resmini çizmektir olabilir. Bir site yapmadan önce çeşitli grafik tasarım programları kullanabilirsiniz. Bu programlarda yaptığınız site resmini parçalanmış layer’lar halinde kullanabilirsiniz. Burada gördüğünüz gibi bir resim çalışması yapılmış bu resim çalışması daha sonra dilediğimiz gibi kullanılmak üzere parçalanacak ve sitemizin oluşturulmasında kullanılacaktır. Daha sonra daha öncede söylediğim konu başlığından kullandığınız programlarla sitenizin oluşturabilirsiniz. Devamı daha sonra gelecektir.

Saygılar.Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .