Ücretsiz Windows Hosting Paneli

dot-net-panelhttp://www.dotnetpanel.com/dotnetpanel/editions/express-edition/

Eğer bir niş pazar hizmeti Eğer böyle bir web hosting pazarında test, düşünüyorsanız, neredeyse bir ‘kontrol paneli’ kullanıcılarınız için kullanılabilir olmalıdır. Ne zaman araştırma yapmak, hızlı bir şekilde bu ucuz değildir göreceksiniz. Zaten birçok müşteri, bu genellikle bir sorun değil, eğer yerden sıfır fiyat büyük bir faktör olabilir başlıyor. Eğer hosting, tabanlı bir paket size bir göz atmalısınız Windows Server çalıştıran DotNetPanel Express Edition nedir:

DNP Express Edition VPS ve özel sunucu sahipleri, ev barındırma, eğitim ve değerlendirme kullanım için idealdir. Sen, üç sunuculara kadar beş kullanıcı ile kurulum etki veya web sınırsız sayıda yönetebilir ve Windows Server 2008 Web Edition üzerinde çalışır. Ve, en iyi of all, it’s FREE!

DotNetPanel Express Edition başlamak için (kendi sayfasında) özellikleri göz ne gerekir çoğu sunmaktadır. Elbette, ücretsiz sürümü hem özellikleri ve ölçeklenebilirlik zaman Enterprise Edition ile karşılaştırıldığında, sınırlı fakat küçük / kişisel / uygulamaları başlatmak, bu büyük bir seçim olabilir.Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .