Ücretsiz Anti-virüs Microsoft’ta şimdi mevcut

Size teknoloji haber makalelerinde geçmişte Microsoft bir anti da kendi yayın-Windows Defender iltifat virüs ürün üzerinde çalışıyordu görmüş olabilirsiniz. Birkaç gün önce kendi çözüm, Güvenlik Essentials, beta () taburcu edildi.

Microsoft Güvenlik Temel ev PC için gerçek zamanlı koruma sağlar virüslere, casus yazılımlara karşı koruma ve diğer zararlı yazılımlar.

Microsoft Güvenlik Temel Microsoft’tan, kullanımı kolay kurulumu kolaydır ücretsiz * indir, ve böylece PC’nize emin olabilirsiniz her zaman güncel en son teknoloji ile korunmaktadır kadar sürdürdü. Bu eğer bilgisayarınız güvenli olduğunu söylemek kolay – zaman yeşil iseniz, good. Bu kadar basit.

Microsoft Güvenlik Temel sessizce ve etkili bir şekilde arka planda böylece PC istediğiniz yolu kesinti veya uzun bilgisayar bekleyin kere olmadan Windows tabanlı kullanmakta serbesttirler çalışır.

Eğer Güvenlik Temel google, bunu değerlendirme karışık bir çanta alır görürsünüz. Her ne kadar ben sık eğilimi sitelerini daha olumlu evalutations onu verdik.

Herkes kendi mevcut AV programı açılan gidip bir atış bu vermek mi?Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .