NOTEBOOKLAR İÇİN WİNDOWS 7

20096320448_windows7Ne yazık ki rezil “Vista Uyumlu” logosu felaket hatırlıyorum Birçok. Windows Vista başlatılan zaman yeni bilgisayarlar bütün grup, onlar Vista çalıştırabilen vardı ki evet göstermek gerekiyordu küçük bir logosu vardı. Hepimizin öğrendim ama, bu yeni bilgisayarların çok zor “özelliği vardı.” Yerine bilgisayar sahiplerinin daha az-daha-hoş bilgisayar deneyimi için tedavi edildi – çok güzel koyarak.

Bir Microsoft hiç mi iyi şeyler sürümü Windows 7 RC genel test etmek oldu. Ben dahil insanlar bir ton, bu işletim sistemi kullanın. Benim birincil hak olarak şimdi kullanın. Bu izin her iki tarafta (Herkes şirket ve tüketici beri) ürün ortaya çıkmıştır Windows’un en canlı alan testleri yapmak, bu hizmet vermiştir herkes çok iyi.

Microsoft, yine Windows 7 için, eğer zaten var bu yüzden yeni bilgisayarlara o küçük çıkartmalar göreceksiniz bir logo programı kullanarak olacaktır. Gereksinimleri etrafında bu kez etiket için çok daha Vista logosu yıkım göre katı.

Logosu ürün her ikisi 32 ve 64-bit sürümleri ile çalışmak gerektiği anlamına gelir. Çünkü disk sürücü anlamına gelir Bu, özellikle çevresel cihazlar için önemlidir, 32 ve 64 olacak-bit sürümleri de dahil. Ayrıca, evet, o iş sağlamak için gerçekleştirilmiş olan daha sıkı test anlamına gelir.

Bu programın bir bölümü “Hazır içerir. Ayarlayın. 7.” Hemen şimdi geliştiriciler 7-www.readyset7.com de uyumlu bir ürün ne bina olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Liste kapsamlı olduğunu ve bu harika çünkü kutudan bu mağaza raflarında ürünlerin çok uyumlu olacak sağ anlamına gelir.

Sonunda Ancak, neyin en 7′s ilişkin önemi vardır hazır yapılmış sonu-Win 7 RC kullanımından kullanıcı test vardır. Neredeyse kusursuz sadece ve 160GB 5400rpm HDD 1.6GHz Intel Atom işlemci, 1GB RAM, paylaşılan video belleği tek bir çekirdek evleri benim Dell Inspiron Mini 10v netbook, üzerinde çalışan herhangi bir şüphe ötesinde değer kanıtlamıştır 7 RC, ve bu işletim sistemi kullanmak .

Bildiğim kadarıyla endişeleniyorum, eğer Win 7 Bu sorunsuz (IT) üzerinde hangi çalıştırabilirsiniz yok yayınlanabilir herhangi bir bilgisayardan son 5 yılda gerek yükseltme olmadan hemen.

Logo programı ve iyi olduğunu olmanın çok daha iyi, verilen yönetilen, ancak bu OS insanların üzerinde en çok etkisi oldu kullanıcıları oldu. Eğer Win 7 düşündüm, çok tereddüt etmeden söyleyebilirim sucked. Eğer diğer insanlar, bunu da söyleyebilirim sucked düşündüm. Bu OS dergilerimiz Hepimiz yapılmış şey dürüst sonra içinde. Ve genel fikir birliği Win 7 emmek değildir’s. Ufak değil. Aslında hepimiz çok seviyorum. Bu nedenle birincil işletim sistemi olarak bir RC çalıştırmak için cesaret’s. Normalde bilgisayar intihar, ama kabul’s künt dürüst gerçeği 7 gerçekten iyi olmasıdır.Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .