InterNet Hotspot Nedir?

InterNet Hotspotlar halka açık yerlerde kablosuz internet/ağ hizmetlerinin sağlandığı yerel alanlardır. Hotspotlar bina içleri, kampüs alanları, kurumsal kuruluş kullanım alanları ile sınırlı alanlar için geçerlidir. Mobil bilgisayar kullanıcıları tarafından ziyaret edilen tüm alanlar InterNet Hotspot uygulama alanları olarak görülebilir.

Uygulama Alanları

Otel lobileri, barları, lokantaları, otel toplantı salonları, otel odaları, havaalanı bekleme salonları, konferans salonları, restoranlar, fuar alanları, konferans merkezleri, tren İstasyonları, bekleme salonları, eğitim kuruluşları

Kimler Hotspot Yaratabilirler?

Kurumsal Yönetim Servis Sağlayıcılar (Yerleşim siteleri, iş merkezleri gibi çoklu abonesi olan yerlerde haberleşme, interaktif TV ya da Internet hizmetleri sağlayan Bilgi-İletişim teknoloji firmaları)
Kurumsal müşterilerine rakiplerinden farklı servisler sunabilmek isteyen kuruluşlar
Katma değerli Geniş Bant internet erişimi sağlamak isteyen teşebbüsler

Uygulayıcı Beklentileri

Uygulayıcı firma veya işletme öncelikle Katma Değeri olan bir servis sunmak ister. Uygulamanın benzer fakat teknolojisi farklı sistem uygulamalarına göre düşük maliyetli bir uygulama olması, bakım ve yönetiminin kolaylığı, müşteriye verilecek teknik desteğin az olması, mevcut doğrulama (authentication) ve ücretlendirme sunucularının kullanılması ve gelişmekte olan standartlara uyumlu olması, uygulayıcı işletmenin temel beklentileri olarak özetlenebilir.

Kullanıcı Beklentileri
Sistem kullanıcıları, mevcut sistemin kullanım kolaylığını ön planda tutmak, donanımdan, İşletim sisteminden bağımsız ve Browser ayarlarını değiştirmeyeceği bir servis ister. Ayrıca kullanıcı, haklarının korunduğu, ileri düzeyde güvenlik önlemleri alınmış bir bağlantı üzerinden, uygulamalarını çalıştırmak ister.

Airlive wias 1000-g ürünü internet Öğrenci Yurtları,cafe,otel,pastane,cafe gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir,
10 farklı saat ve kullanılan kb bazında tanımlaması yapabilirsiniz
Anlık rapor alma mekanizması günlük haftalık aylık kullanım raporu alınabilir.
Kullanıcıların birbirleri görmeleri engellenebilir
Bonus web sayfaları tanımlanabilir
Yetkili Kullanıcılar tanımlanabilir.Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .