HP Pavilion TX2000 yeni ürünü

hppaviliyontx2000HP’nin Pavilion TX2000 tablet PC’si, çift çekirdek desteği ve 3 GB belleği ile gerekli programları çalıştırabilecek güce fazlasıyla sahip. Ürünün ATI Radeon HD 3200 grafik kartı da bu savımızı güçlendiriyor. Ürünle beraber verilen bir kalemcik sayesinde kolayca kullanılabilen ürün ayrıca bir uzaktan kumandaya sahip. Bu sayede Windows Media Player’ı da kolayca yönetebiliyorsunuz.

Üzerinde 3 adet USB yuvası bulunan ürün ayrıca bir adet genişleme yuvasına sahip. Ses giriş çıkışları ön tarafında konumlandırılan HP’nin sol tarafında ise bir çoklu kart okuyucu var. Üzerindeki 3W’lık 2 adet Altec Lansing marka hoparlörü sayesinde çok güçlü bir ses çıkışına sahip olan ürünün ekranının yanına kısa yol tuşları konumlandırılmış. Bu sayede HP’nin kendi yazılımlarına erişebiliyorsunuz. Ayrıca tablet PC’nin ekranındaki görüntüyü 360 derece çevirebilmeniz de mümkün.

1 adet VGA ve 1 adet S-Video çıkışı da bulunan ürünün iki adet mikrofonu web kamerasının iki yanına yerleştirilmiş ve böylece ses alım performansı arttırılmış. Pil testlerimizde ortalama 3 saatlik kullanım süresi tespit ettiğimiz ürün,
uygun bir fiyata satılıyor.

İşlemci AMD Turion 64 X2 RM-70, 2.0 GHz
Bellek 3072 MB DDR2
Sabit disk 250 GB, 5400 rpm
Ekran 12.1″ dokunmatik
Boyut 38 x 224 x 306 mm
Ağırlık 1920 g


Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .