Güvenlik Bariyer Turnike Sistemleri

Bahçe, otopark ve endüstriyel tesislerde geçiş kontrolü için kullanılan bariyer sistemleri rahatlık, konfor ve güven sağlamaktadır. Belirlenen trafik geçişişinin yoğunluğuna istinaden bir çok alternatif bulunmaktadır.
bariyer1
Uygulama Alanları : Otomatik geçiş düşünülen konumlar ya da kontrol noktaları için, otoparklar, siteler, fabrikalar, endüstriyel tesisler ve işyerleri, vb.

bahce-kapiBARİYER

Otomatik Bahçe, garaj,  kapı bariyer sistemleri Teknik Özellikler : Fotoselli, kumandalı, ya da kütle detektörü seçenekleri ile geçiş kontrolü sağlanabilir. Emniyet fotosellidir ve otomatik kapanma süresi tercihe istinaden belirlenebilinir

BARİYER Sistemlerinin TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Marka NICE  Model WILL 4-5-6 serisi Motor 24V DC
Çalışma Gerilimi (V) 230V AC Motor Gücü (W) 250W Maksimum Tork (Nm) 320NM
Çektiği Akım (A) 10A Açılma süresi (sn)  7SN Çalışma Sıcaklığı (-)20+50 DER.
Kasa Ebatları (mm) 320X420X1050 Kabin Gövde Malzemesi 4mm çelik sac üzeri elektrostatik boya
Açma kapama sayısı (En az) 1000(en az) Ağırlık (kg) 54kg Motor Ağırlığı (kg) ?
Max. Kol Boyu (mt) 6.25cm Kol Desteği çelik profil Kol Tipi alüminyum profil

Kol Malzemesi alüminyum Kol Kilitleme var Kol Manuel kullanım var Kol Yavaşlama sistemi (İvmeli Yumuşak duruş) var Kol Üzeri Uyarıcı Reflektörler var.Kol altı balonlu fitili var Kol Saçağı isteğe bağlıdır.set içerisinde yoktur.Emniyet Fotoseli  var Flaşör var Access kontrole uyum varButon Kumandası 2 ad. Kumanda vardır+buton(isteğe bağlı)Yay Gerilim Sistemi kontra(2 ad.) yay gerilimi vardır. Uzaktan Kumanda 2 ad. Kumanda vardır Uzaktan Kumanda için Anten var
Kumanda mesafesi 80mt(özel isteğe bağlı bio kumanda kullanılabilir.(120mt Akü ilavesi yapabilme özelliği var
2 yıl ürün garantisi var 10 yıl yedek parça garantisi var

duvartipiturnikeDuvar Tipi Paslanmaz Turnike
Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC ye de gönderilebilir. Sistem, mekanik hareket sönümlemeyi mini absorver ile  pnömatik olarak yapmaktadır. Elektrik kesilmesi durumunda sistem otomatik serbest geçiş moda döner.

.

ikiayakliturnkeİki Ayaklı Tablalı Paslanmaz Turnike
Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı ” X ” işareti yanar.

.

.

vipturnkeVIP Çift Yönlü Paslanmaz Turnike
Kişinin geçiş sırasında turnike kolunun önünde durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından turnikenin kapanması için tetiklenmesi durumunda dahi, kolun hareketi güvenlik sensoru sayesinde engellenir. Geçişin tamamlanması halinde sistem hafızasında beklettiği kapanma işlemini gerçekleştirir

Duvar Tipi Paslanmaz TurnikeMikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC ye de gönderilebilir. Sistem, mekanik hareket sönümlemeyi mini absorver ile  pnömatik olarak yapmaktadır. Elektrik kesilmesi durumunda sistem otomatik serbest geçiş moda döner.


Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .