ECZANE DESTEK BİLGİ İŞLEM

eczaneiciEczanenizde bulunan bilgisayar ve bağlı çevre birimlerini ( yazıcı, fax, tarayıcı gibi) donanımsal ve yazılımsal koruma altına alıp bilgisayar sisteminizdeki sorunların en kısa zamanda çözülmesini sağlar. Eczane’nizde en çok verim alabileceğiniz şekilde bilgisayar sisteminizi korumaya ve geliştirmeye yönelik teknolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sisteminizdeki sorunların çözümünü en hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için akta bilgisayar sistemlerine başvurunuz… akta bilgisayar telefon desteğiyle veya internet üzerinden online, çözülemediği takdirde yerinde servis olarak hizmet verir. Eczane için güvenlik sistemleri, e-ticaret sistemi, voip, uzaktan veya yerinde destek, barkod okuyucu ( kare barkod), Eczane otomasyon sistemleri, eczane otomasyon programları desteği, eczane sistemi vb. eczanenizde bulunan sorunlarla yakında ilgileniyoruz…

Destek verdiğimiz yerler; ankara, kızılay, dikimevi, cebeci, kurtuluş, kolej, sıhhıye, maltepe, tandoğan, beşevler, bahçelievler, emek, demirtepe, akköprü, ulus, kocatepe, tunalı, abidinpaşaOne Response to “ECZANE DESTEK BİLGİ İŞLEM”

Pınar solmaz | Mart 8th, 2011 at 22:07
commenter

ben bilgisayar müh okuyom çorluda hocalar bize projeler verdi benim eczane otomasyonu bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem etmesenizde teşekür ederim yine mailimi okudunuz die.

Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .