DV2000 anakart tamiri

Hp pavilion dv2000 serisi laptoplarda bildiğiniz gibi ekran kartı problemleriyle karşınıza çıkmaktadır. Bir şekilde ya anakartı değiştireceksiniz ya da tamirini yaptıracaksınız. Laptopunuzu Garanti veren servislere chipset tamirini yaptırmanızı tavsiye ederim çünkü chipset çok fazla ısıya moruz kaldığında tekrar arıza yapacaktır. Sıfır ana kartta alsanız artık daha dikkatli kullanmak zorundasınız. 2 ayda bir fan soğutucu bakımı yaptırınız.

Hp dv2000 anakart tamirini 6 ay garantili yapıyoruz fiyat için arayınız. İntel ve amd işlemciler fark ediyor.
Hp dv2000 sıfır orijinal anakart stoklarımızda var bilgi için bizi arayın.

dv2000-anakart-tamiridv2000-laptop-servisi

Bağlı Olduğu sayfa:3 Responses to “DV2000 anakart tamiri”

devrim köksal | Nisan 22nd, 2010 at 10:48
commenter

Sayın yetkili,
acıklama ıcın tskler ben ordu ilinde oldugum ıcın buradaki beko bayii bır servıse (Key smart) yonlendırdıler. ve oradan laptop un 15 ınc LCD panelin bozuk oldugunu soyledıler. panel fıyatları hakkında bır acıklama yapar mısınız tsk ederım.

ıyı calısmalar

commenter

selamlar t7500 işlemcili dv2650et modeli cihazımda ekran kayıyor, 8 küçük ekrana bölünüyor. ASCII karakterleri gibi renkli karakterler cıkıyor bazen görüntü düzeliyor. Ayrıca 8400m gs ekran kartına sürücüleri yüklediğimde ilk açılışta düzgün daha sonra kapatıp açınca sanki güvenli modda açmışım gibi 640*480 de açılıyor. Sonra tekrar düzeliyor gene bozuluyor böyle sürüp gidiyor. Denizlideyim arıza ortalamane kadara malolur? Teşekkürler.

commenter

selamlar hp dv2650et model laptopum var. ekran bazen donma yapıyor. enson donmada bidaha açılmadı cihaz. vga şıkışından monitöre bağlıyorum güvenli kipte başlattığımda monütöre görüntü geliyor,normal xp çalışıyor dosyalarımı vs. görüyorum. ama laptopun ekranında bişey yok. nvida 8400 gs ekran kartı mevcut. ordu fatsada ikamet ediyorum. bana maliyeti nekadar olur. birde laptopun arkasında bu ekran çipinin olduğu kısımda kasada(plastikkısım) soğutma delikleri açabilirmisiniz.

Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .