Açık Kaynak Aracı Sabit Disk Clone için

Süre sabit sürücü klonlama genellikle bilgisayar veya teknik okul yöneticileri kısa bir süre içinde birçok benzer sistemleri rulo bakan tarafından yapılır, orada ne zaman kendi sisteminde bunu yapmak gerekebilir durumlar vardır. Bu sefer, ilginizi çekebilir açık kaynak kodlu bir araç SİS olarak gelir.

Sis bir Linux, ücretsiz ve Windows XP ve Vista için birlikte bir php ile bir kaç açık kaynak araçlar bağları açık kaynak bilgisayar görüntüleme çözüm tabanlı web arayüzü tabanlı. Sis önyükleme diskleri veya CD [...]. kullanmaz Ayrıca birçok sis sürücüleri çekirdeğin içine, bu yüzden gerçekten sürücüleri hakkında endişe (olmadıkça Linux’un isnt için modül gerekmez) inşa edilir. Sis ayrıca olarak 40GB veri az olduğu sürece bir 40GB sabit sürücü ile bir makine üzerine bir 80GB bölümü olan bir bilgisayara gelen bir görüntü koyarak destekler.

Açıklamalar, bu araç onun sesleri sadece herhangi bir ihtiyaç, ve gelen profesyoneller de kullanılabilmesi olabilir karşılamak gerekir. Eğer ihtiyacınız kadar gelir Genel olarak, SİS ticari ürünler için harika bir alternatif gibi görünüyor.Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .