Yeni Çıkacak Olan Asus Eee PC Süper

eeepcyeniASUS, oldukça başarılı olan Eee PC Serisine her geçen gün yenisini ekliyor. 8.9″dönebilen dokunmatik ekranı ile ön plana çıkan Eee PC T91, kablosuz özgürlüğün yanı sıra dokunmatik özgürlüğü de beraberinde getiriyor.

Eee PC T91‘in TouchSuite olarak bilinen benzersiz yazılımı ile parmak uçlarınızla sayısız eğlence uygulamaları oluşturabiliyorsunuz. Örneğin fotoğraflarınızı düzenleyebiliyor, fotoğraf albümleri yaratabiliyor, el yazınızla sevdiklerinize notlar bırakabiliyor ve çizgi film karakterleri çizebiliyorsunuz.

Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan Eee PC T91‘in fonksiyonel tablet yapısıyla yürürken bile belgeleri kolaylıkla okuyabiliyor, dijital olarak notlar alabiliyor ve internette sörf yapabiliyorsunuz.

Esnek Kullanım için Dokunmatik ve Döndürülebilen Ekran
Eee PC T91 dokunmatik ekranı ve 180 derece dönebilen Tablet PC formu ile sabit bir düzleme gereksinimi olmadan esnek kullanım olanağı sağlıyor. Yazı tahtası gibi katlanabilen yapısıyla ayakta da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıcılar kolaylıkla notlarını okuyabiliyor, doğrudan ekrana yazabiliyor, çevrimiçi iletişim kurup internette sörf yapabiliyorYorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .