Mini GİZLİ KAMERA Dvr kayıt cihazı

3nmMoonSat Mini Kameralı Dvr Kayıt Cihazı

Bu cihaz teknolojinin ulaştığı gizli kameradaki en son noktayı göstermektedir. Boyutları hemen hemen fotoğtaftaki kadardır. Aynı zamanda en küçük ve en uzun süreli kayıt yapabilen bir gizli kamera örneğidir. Dünyanın en küçük mikro kamerası ile yine dünyanın en küçük dijital video kayıt cihazının birleşiminden oluşmuştur.  Renkli ve sesli kayıt yapar. Sürekli cebinizde taşıyabileceğiniz ve gerektiğinde bir düğmeye basarak kayda girebileceğiniz çok pratik bir modeldir.  Süper geniş açısı sayesinde en acemi kullanıcıya bile görüntüyü tam olarak yakalama şansı tanır. Hafıza olarak  en fazla 2Gb kapasiteli mikro SD kart kullanır. Toplam kayıt yapabilme kapasitesi 3- 4 saat arasıdır. (Bu süre görüntülerin durağan veya hareketli oluşuna göre değişkendir). İçindeki mikro botuttaki lityum polimer batarya ile 2 saat boyunca kesintisiz kayıt yapabilirsiniz.
Cihaza depolanan video görüntülerini USB kablosu ile bilgisayardan, herhangi bir kart okuyucudan ya da cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ


Hafıza=2 GB Mikro SD kart
Depolama= 3Gp formatı
Video görüntüsü=  176X144 Pixel, 25- Frame
Besleme=Dahili li-polimer akü ( adaptörü ile 220 Volt ya da USB üzerinden şarj edilir)
Boyutlar= 73X20X11 m
Ağırlık=19 gramOne Response to “Mini GİZLİ KAMERA Dvr kayıt cihazı”

commenter

hayırlı işler ben 2 ad saat 2 adet anahtarlık aldım ama 1 defalık kullana bildim ta şarzında proplem çıkıyor yada anahtarlık saatte sorun ıluyor 2 yıl garanti deniliyor ama geri alınmıyor yukarıdaki moonsat dvr kayıt cıhazını beğendim ama almaya korkuyorum aynı sorunları bunda da yaşarmıyım

Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .