laptop harddisk bilgi kurtarma

Notebooklarda oluşan ve zaman zaman bilgilerinizin kaybolmasına sebep olan hard disk arızalarında bilgilerinizi veri kurtarma yöntemi ile artık geri getiriyoruz. Ankara’da bu denli profesyonel veri kurtarma data ve bilgi yedekleme konusunda garantili firmalardan biriyiz.

Laptop hard disk veri kurtarma ücreti eğer donanımsal sıkıntı yoksa fiyatı: 50.00 TL den başlar ve veri büyülüğüne göre fiyat değişir.

Hard diske eğer donanımsal sıkıntı varsa minimum 150$ dan başlar ve arızanın durumuna göre fiyat değişebilir.

akta harddiskVeri kurtarmanın neden bu kadar pahalı olduğunu düşünüyorsanız Hemen açıklayalım.
1. Hard disk arızaları ayrıdır veri kurtarma ayrıdır. Çünkü veri kurtarmada disk tamir edilmez içindeki veri profesyonel yollarla alınmaya çalışılır ve bu yöntemde hem çok zaman alır hem de dikkat gerektirir.

2. Hard disk üzerinde eğer bad sektör tespit edilirse yapılan işlem süresi 2 katına çıkar ve zaman alan uğraşlar meydana gelir işte bu durumda veri kurtarma fiyat olarak artmaya başlar.

3. Veri kurtarma zaman alan iş olduğu için ve dikkat edilmesi gereken zamanlar olduğu için 1 kişi tamamen hard diskin gidişatını takip etmekte ve veri kurtarma makinesi de tabi ki diğer kalan işlerle ilgilenememektedir. Buda hem işçi çalıştırma hem de makine çalıştırmaya girmektedir ve 1 günlük yevmiye usulü çalışmaktadır.

Bunun gibi birçok neden ve sonuçla veri kurtarma yöntemi pahalı bir iştir. Ve hiçbir zaman %100 garanti verilmez Disk analizi ücretsizdir. Tespit yapıldıktan sonra işleme konur işlem sırasında veri güvenliği o zaman ortaya çıkar.Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .