İkinci El Notebook ve Dizüstüler

ikinciellaptopBazen istediğimiz bir ürünü satın almak için ikinci el piyasasına yöneliriz. Özellikle bilgisayar ürünlerinde sıkça rastlanılan bu durum artık öylesine sık görülüyor ki, ikinci el pazarındaki bilgisayar donanımları kapış kapış gidiyor.

Ancak elbette ikinci el teknolojik bir ürünü satın almanın fiyat avantajı olduğu gibi bazı dezavantajları da yok değil. Özellikle online ikinci el satış sitelerinden alınan donanımlar, çok geçmeden kullanıcının elinde kalabiliyor. Bu nedenle ikinci el bir ürün alınacağı zaman bazı noktaların göz ardı edilmemesi gerekiyor.

Özellikle laptop’ların günümüzde hızla yaygınlaşması ve fiyatlarının düşmesiyle beraber, tüketiciler ellerindeki eski laptopları satıp yeni laptopları edinmeye başladılar. Hal böyle olunca, ikinci el laptop pazarı da bugünlerde hiç olmadığı kadar büyük bir pazara dönüştü. Ancak daha önceki uyarımız burada da geçerli: İkinci el laptop alacaksanız, sadece fiyat avantajını düşünmekle kalmayıp, o üründen gerçekten verim alıp alamayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Tüketicilerin ikinci el laptop alırken ciddi problemlerle karşılaştığını biiyoruz. Bu nedenle CHIP Online, ikinci el laptop satın almak isteyen kullanıcılara çok özel 10 adımdan oluşan bir laptop satın alma rehberi hazırladı. Rehberimizde donanım özelliklerinden daha çok, çoğu zaman gözden kaçan küçük detaylardan bahsetmeyi tercih ettik.One Response to “İkinci El Notebook ve Dizüstüler”

Abdullah KAYGI | Ağustos 2nd, 2010 at 11:59
commenter

İkinci el, 12 ekran, fakat wirelessın manuel olarak kesilebileceği notbook arıyorum.

Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .