Fiber optik Ankara

Fiber optik Ankara’da belli firmaların oluşturduğu düzenekte gitmektedir. Pek çok firma piyasada bilinen sistemin üzerine çıkamamaktadır. Ama biz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sağladığımız imkânlarla fiber optik alt yapı sistemlerini doğrudan temin edebilme ve fiber optik sistemlerini üstün kabiliyet ve uzman ekibimiz sayesinde yerine getirmekteyiz.
Fiber optik malzemelerini ve makinelerini toptan veya perakende için satış fiyatı ;  stokta var. “fiyat alınız”

Mail adresimiz: info@aktabilgisayar.com telefon numaralarımız: 0312 417 0 418

Fiber Onarım Tamir ve Çözümleri için aktabilgisayar.com

fiberoptikankaraAnkara Fiber optik Alt yapı ve sonlandırma işlemleri dahil bütün hizmetler için bize danışabilir bilgi alabilirsiniz. Fiber hakkında faydalanabileceğiniz başlıca işlerimiz şöyle sıralanmaktadır;

Fiber Optik Sonlandırma aparatları DAHİL Fiber optik üzerinden TV ve Uydu Fiber Optik Üzerinden CCTV (Kamera) Fiber optik üzerinden ağ bağlantısı ve iletişim hizmetleri… Network ağ (LAN) ve FTTX kullanımları için cihazlar, fiber optik kesiciler, Optik Sıyırıcılar ve yeni ürün takım çantası, fiber optik Connectör, Patch cord, adaptör, Fiber optik priz, Uydu bandı (IF) Dönüştürücü, Fiber optik Güç-metre, lazer kaynak makine, fiber sled kaynak makineleri3 Responses to “Fiber optik Ankara”

commenter

Fiber optik kabloların özellikleri bunlarla ağlarıın kurulumu aynı hat üzerinden en fazla aynı zamanda kac tane farkı data gönderilebileceği,bu sistemlerde kullanılan ek donanımlar ve fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorum Calışmalarınızda başarılar dilerim. Ergül Uçar (Elek Y. Müh)

commenter

fiber optik kablo farklı çeşitlerden oluşan bir malzeme olduğundan dolayı içinden en fazla ne farklılıkla gönderilen değil. öenmli olan göndermek istediğiniz verinin converter çeşitleri olmalıdır. firma olarak en katıldığım çalışmada 4 kor bir fiberoptik kablonun saadece 1 korundan 16 kameranın görüntüsü aktarmıştık sonuç ise mükemmeldi parazit veya harmonik gibi şikayetlrin hiç birisi söz konusu bile olmamıştı. adanada ise bakü-ceyhan petrol hattında fiberoptik sonlandırma yapmıştık ordada 48 kor vardı ve her kordan farklı datalar gönderilecekti… Bu arada kamera sinyeli gönderdiğimiz ise 6 kilometre mesafeli bir fabrikanın dış güvenlik kameralarıydı…

mustafa-karaca | Aralık 23rd, 2011 at 22:09
commenter

merhaba fiber kabloda lclc konnektörümüz koptu,nasıl konnektör yapabiliriz,yada aparatı,nın fiyatı nekadar ilgilenirseniz sevinirim.

Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .