BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS

Teknik servis ağımız 07.00 ve 19.00 arasıdır. Evlere servis imizi yol ücreti dahil olarak fiyatlandırılır.Bilgisayar tamiri ile ilgili şikayetler ofis dışında olmamaktadır.Eğer bilgisayar da tamir dışında sadece işletimsel, network, kamera sistemleri, ofis uygulamaları, muhasebe programları vb sorunlarla karsılaştıklarında yerinde teknik servis hizmeti vermekteyiz. AKTA BİLGİSAYAR ELEKTRONİK Her zaman müşterilerinde bilgisayar ile sorunlarda kaliteli ekibi ile hiçbir zaman sıkıntı söz konusu etmemişlerdir.

Ankara da Bilgisayar Teknik servis adı altında çok firma vardır ama çoğu teknik servis değil sadece Windows kurmaktan ibarettir. Biz Bilgisayar Teknik Servis hizmetini tam 15 yıldır yapmaktayız ve bilgisayarın a dan z ye bütün sorunlarını çözmekteyiz. Önemli bilgisayar teknik ücretin pahalılığı değil vermiş olduğu hizmetle bütünleşik olması gerek…

Aakta pc toplankara Kızılay Bilgisayar Tamiri, Ankara Pc Bilgisayar Teknik Servisi, Ankara Computer Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Yedek Parça ve Tamir Servis

Ankara Bilgisayar Teknik Servis, casper bilgisayar servisi, Beko bilgisayar  tamiri, kızılay bilgisayar tamir yeri, vestel yerinde servisi, datron anakart bilgisayar, hp bilgisayar tamiri, Sincan yerinde Bilgisayar, Elvanket Computer services, Ümitköy Teknik Servis, Emek bilgisayar tamircisi, Çankaya Teknik Servis, Oran Bilgisayar, Konutkent bilgisayarcı, Dikimevi bilgisayar tamiri, Kızılay bilgisayar servisi, Akdere teknik servis, Kurtuluş bilgisayar tamircisi, Balgat bilgisayarcı, Dikmen yerinde teknik servisi, hoşdere Tamir yeri, Yıldız yerinde Teknik Servis, Bahçeli Teknik Servis Bilgisayar, Tandoğan ankart teknik servis, Maltepe toplama bilgisayar tamiri,  Aydınlıkevler bilgisayar, Mamak Teknik Servis, Abidinpaşa pc servis,  Kırkkonaklar bilgisayarcı, Gazi osman paşa pc Teknik Servis, Etimesgut bilgisayar teknikeri, Keçiören Bilgisayarcısı, Cebeci yerinde Bilgisayar Tamircisi, Etlik Bilgisayar Tamiri, Eryaman Bilgisayar arıza giderimi, Beşevler yerinde servis, A.paşa Bilgisayar tamircisi, GOP Bilgisayar pc Teknik servisOne Response to “BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS”

fuat özçakmak | Mayıs 26th, 2011 at 22:14
commenter

merhabalar. ACER ASPIRE 5520 laptop ana kart arızası var. onsrılmaya çalışıldı ancak sonuç alınamadı. en son risk alınarak ısıtıldı ancak 1-2 saat çalıştıktan sonra yine bozuldu. Açma düğmesine basıldıktan sonra defalarca kendini resetliyor. Ancak pili çıkartıp durdurabiliyorum. Sanırım kendi çalışma sıcaklığından dolayı kuzey köprüsünde sorun oluştu. GArantili olarak bu ana kartı tamir edebilir misiniz? ücreti ne kadar olur. teşekkürler.

Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .