Asus F8 Serisi

asusf8Asus F8 serisi, Infusion Teknolojisi ile gözalıcı tasarım özelliklerini bir araya getirerek, gerçek anlamda çok yönlülük sunuyor.

İş dünyasının zorluklarıyla başa çıkabilecek kadar donanımlı olmasının yanı sıra, her tür dijital eğlence ihtiyacını da gideren F8 serisinin performansı, benzeri olmayan birçok teknoloji ve yazılım özelliğiyle destekleniyor. Bu özelliklerin en önemlisi, kullanıcının 8 saniye içinde bilgisayarı açıp internete bağlanabilmesini ya da multimedya uygulamalarını kullanabilmesini sağlayan Express Gate teknolojisi.

ASUS Infusion Teknolojisi ile Benzersiz Renkler
Bilgisayarın dış kasasına çeşitli desen ve renklerin uygulanabilmesini sağlayan Infusion teknolojisi, F8 Serisinin oldukça estetik görünmesini sağlarken aynı zamanda darbe ve çiziklere karşı da yüksek koruma sağlıyor. Dış yüzeyde bulunan desenlerin zamanla deforme olmasını engellenerek, çizilme ve silinme problemlerine karşı maksimum koruma sağlanıyor.
Express Gate ile 8 Saniyede Internet
Bu bütünleşik işletim sistemi; web tarayıcı, MSN, Skype, fotoğraf yöneticisi, müzikçalar ve çevrimiçi oyunlar gibi sık kullanılan uygulamaları bilgisayarı açar açmaz kullanabilmenizi sağlıyor. İnternete gerçek anlamda güvenli ve anında erişim sayesinde, işlerinize gömülmeden önce hızla son bir e-posta gönderebilecek, randevularınız arasında internette gezebilecek ve göz açıp kapama süresinde aileniz ya da arkadaşlarınızla çevrimiçi konuşabileceksiniz.

Güçlü Koruma Özellikleri
F8 Serisi, taşınabilirliğin ve performansın mükemmel uyumunu benzersiz güvenlik özellikleri ile birlikte sunuyor. Veri güvenliği sayesinde bilgisayarınız ve verileriniz maksimum derecede korunuyor. Parmakizi tarayıcısı ve TruePrint teknolojisi ile herhangi birinin bilgisayarınıza erişimi engellenerek yüksek derecede koruma sağlanmış oluyor.Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .