ASUS F3E F3F F3S F3SR F3SC F3SV F3SG F3SA F3JC F3JP F3JR Z53F Z53 ALT KASA

ASUS F3E F3F F3S F3SR F3SC F3SV F3SG F3SA F3JC F3JP F3JR Z53F Z53 laptop modellerinde sık karşılaşan durumlardan biride alt kasa bölümünden menteşe kısmının ayrılmasıdır. Kasa tamirimiz 1 yıl garantilidir. Beğenmesseniz para iadesi yaparız.
3 yıl önce yaptığımız kasa tamirleri hala sapasağlam durmaktadır. İşlem kasanın durumuna göre 2 ve 6 saat arasında sürmektedir. Gün içinde tamiri yapılır. FİYATIMIZ SADECE :60.00 TL DİR.

Resimler büyütmek için resmin üstüne tıklayınız..
kirik-kasa1 kirik-kasa2bitmis-kasa1bitmis-kasa2

Alt kasanın tamiri yapılması gereken durumları;
ASUS F3E alt kasa ihtiyacım var, asus F3F alt taraftan plastiği kırıldı, asus F3S laptopun ekranı ayrıldı, asus F3SR alt ve üst kasasından ayrıldı, asus F3SC sol taraftan kırıldı ekranda görüntü gitti, asus F3SV sağ menteşesi kırıldı, asus F3SG ekranı tutan demiri çıktı, asus F3SA arka plastiğin tamiri, asus F3JC alt kasa tamiri nasıl yapılır, asus F3JP alt kasa tamirinde kullanılan yapıştırıcı, asus F3JR alt kasasında kırık var, asus Z53F alt kasasını nasıl yapılıyor, asus Z53 kapak kırıldı…

Bağlı Olduğu sayfa: , , , , , , ,7 Responses to “ASUS F3E F3F F3S F3SR F3SC F3SV F3SG F3SA F3JC F3JP F3JR Z53F Z53 ALT KASA”

commenter

selamlar asus f3 seri laptop um var kasada menteşeden çatlak izmirden yazıyorum ne kadar ücrete yapıyorsunuz birde kargoyla göndermek istemiyorum kendim size getirsem ne kadar sürede yaparsınız birde ram i değiştirmek istiyorum hızladırmak için bu mümkünmü??

HÜSEYİN RAHAT | Ağustos 7th, 2012 at 02:11
commenter

Hayırlı Ramazanlar,
Alt kasa menteşesi kırık, biraz ellerken maalesef data kablosu lehimi de ayrıldı. Bilgisayarım bunun dışında sorunsuz çalışıyor. Ağrı Patnos’tan kargoyla göndererek tamir ettirmek istiyorum. Kabul ederseniz hesabınıza 60 TL geçerim. Kolay gelsin.

commenter

asus 3f serisi bilgisayar kullanıcısıyım. alt kasa menteşe kırıldı. ne kadar mal olur ve nasıl göndereceğim. karabükte yaşıyorum.

commenter

Asus F3SC laptopumun sol menteşinde kırık var ,diyarbakırda yaşıyorum, anlaşmalı kargo firmanız var mı? Ne şekilde bir yol izlemeliyim? Bana ne kadara mal olur?

ethem aydoğan | Ocak 22nd, 2013 at 13:22
commenter

Hayırlı işler. kullanmakta olduğum Asus F3jc modeli bilgisayarın sağ menteşesi ve kasasında kırılmalar var (LCD ekranı sağlam) düşme sonucu oldu. ayrıca CD okuma bölüm bozuk. Elinizde bu kasaya ait yedek kasa varmı ayrıca maliyeti ne kadar olur şile’de oturuyorum gün içerisinde tamiri mümkünmü saygılar

şükrü tezcan | Mayıs 17th, 2013 at 12:51
commenter

ben giresun bulancaktan şükrü tezcan bilgisayarımmın camı kırılmıştı kargoyla gönderdim akta bilgisayara bana kısa süre içersinde camını değiştirip gönderdiler akta bilgisayar çalışanlarına sonsuz teşekkürler gönül rahatlıyla bilgisayarınızı tamire gönderebilrsiniz hayırlı günler

yüksel çobanoğlu | Ağustos 8th, 2014 at 21:57
commenter

asus a 6000 üst cerceve kırıldı ekran kapağının üzeride degismesi gerekiyo elinizde varmı ve ne kadar

Yorumlarınıza Cevap en geç 3 gün içinde mail adresinize gelecektir.
web sayfamız üzerinden cevap verilmemektedir.

adınız soyadınız:
Mail adresiniz:
Varsa Websiteniz:
İletiniz (yazmak isterseniz):


Copyright © 2009 Tüm haklar Computer Notebook Yedek Parça Türkiye ithalatçı Distribütörü aktabilgisayar.com 'e aittir .